Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Działka budowlana, ul. Makowa

Makowa, Bytów, pomorskie

  • 990 000 zł
  • 5 096 m²
  • 194,27 zł/m²

Zdjęcie

Krystyna Stakhov...

Skontaktuj się

Działka budowlana, ul. Makowa

Makowa, Bytów, pomorskie

zaktualizowane:
12 maja 2026

990 000 zł

5 096 m²

194,27 zł/m²

Działka budowlana, ul. Makowa

Zaktualizowane: 12 maja 2026

990 000 zł 5 096 m² 194,27 zł/m²

• Typ oferty: działka na sprzedaż
  • Cena: 990 000 zł (194,27 zł/m²)
  • Forma własności: własność, księga wieczysta
  • Działka: budowlana, 5 096 m²
  •   kształt: nieregularny; teren płaski, pusta
  •   dojazd drogą utwardzoną, działka nieogrodzona
  •   określone warunki zabudowy

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Duża działka 5096 m² Bytów potencjał pod inwestycję lub zabudowę
Są działki, które nadają się pod jeden scenariusz.
I są takie, które dają kilka realnych kierunków zarabiania.
Ta nieruchomość w Bytowie to grunt z potencjałem zarówno pod zabudowę mieszkaniową, jak i projekt inwestycyjny z możliwością dalszego podziału lub działalności usługowej. (...)

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Krystyna Stakhova

880 813...

880 813 135

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości